Опис Малярна стрічка для зовнішніх робіт 48мм * 25м Синя
Основні характеристики Малярна стрічка для зовнішніх робіт 48мм * 25м Синя
Малярна стрічка
Для зовнішніх робітТак
Довжина25
КолірСиня
ОсноваВологостійкий папір
Тип клеюHot Melt
Ширина48
Відгуки про Малярна стрічка для зовнішніх робіт 48мм * 25м Синя
5
1
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
100%
З
Зоряна
2 Травня, 2026
Потрібна була широка малярна стрічка для захисту поверхні під час ремонту. Цей розмір виявився зручнішим за вузьку стрічку, особливо коли треба закрити більшу ділянку. Приклеюється нормально.
Переваги:
Широка, зручна для ремонту.
Недоліки:
25 метрів для великого обсягу робіт може бути мало.
Питання та відповіді (FAQ) Малярна стрічка для зовнішніх робіт 48мм * 25м Синя
Богдан
7 Вересня, 2026
Потрібно закрити широку ділянку поверхні перед фарбуванням, але стрічку доведеться накладати кількома смугами. Чи не буде видно межі між ними після фарбування?
Відповідь представника:
Результат залежить від того, наскільки щільно стикуються смуги та від способу нанесення фарби. Рекомендуємо накладати стрічку акуратно та перевірити результат на невеликій ділянці.
Менеджер JustPack
Юлія
20 Лютого, 2026
Потрібно захистити плінтус під час фарбування. Якщо поверхня має невелику текстуру, чи зможе стрічка достатньо щільно прилягати по краю?
Відповідь представника:
Якість прилягання залежить від фактури та стану поверхні. Для отримання рівної межі рекомендуємо перевірити адгезію на невеликій ділянці.
Менеджер JustPack
Задати питання
Малярна стрічка для зовнішніх робіт 48мм * 25м Синя