Опис Малярна стрічка для зовнішніх робіт 19мм * 50м Синя
Основні характеристики Малярна стрічка для зовнішніх робіт 19мм * 50м Синя
Малярна стрічка
Для зовнішніх робітТак
Довжина50
КолірСиня
ОсноваВологостійкий папір
Тип клеюHot Melt
Ширина19
Відгуки про Малярна стрічка для зовнішніх робіт 19мм * 50м Синя
5
1
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
100%
К
Катерина
9 Травня, 2026
Брала для невеликих малярних робіт, де широка стрічка була б незручною. Вузька, добре лягає по краю і дозволяє зробити акуратну лінію. Для моїх задач підійшла.
Переваги:
Вузька, зручна для точних робіт.
Недоліки:
Для широкого захисту поверхні доведеться клеїти кілька смуг.
Питання та відповіді (FAQ) Малярна стрічка для зовнішніх робіт 19мм * 50м Синя
Людмила
1 Липня, 2026
Потрібно захистити вузьку лінію біля віконної рами під час фарбування. Чи можна акуратно знімати стрічку, не пошкоджуючи свіжий шар фарби поруч?
Відповідь представника:
Результат залежить від типу фарби, поверхні та моменту зняття стрічки. Рекомендуємо перевірити спосіб на невеликій ділянці перед основною роботою.
Менеджер JustPack
Задати питання
Малярна стрічка для зовнішніх робіт 19мм * 50м Синя