UA RU
+38 (096) 544-54-54

Cтретч плівка

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Стретч плівка від Just Pack

Стретч плівка — відносно новий вид пакувальної продукції. Вона значно спростила роботу складів, логістичних центрів та різних виробництв. Властивість розтягуватися і після цього прагнути повернутися до колишньої форми дозволяє фіксувати з її допомогою різні об'єкти, в т.ч. важкі і довгомірні.

Під які цілі варто замовити стретч плівку

Обертання вантажів у полімерну мембрану допомагає при перевезенні та зберіганні вирішувати наступні завдання:

  • Страхування від механічного пошкодження (фіксація на палетах, піддонах, іншій тарі).
  • Підтримка товарного вигляду (захист від бруду, опадів, конденсату, пилу).
  • Збереження конфіденційності, відображення УФ-променів (якщо купити стретч плівку чорного кольору, вона приховає написи на упаковках, частково вбереже товари від прямого сонячного світла).

Існує два основні різновиди плівки: для машинної (з палетайзерами автоматичними, напівавтоматичними) та ручної упаковки. Поділ ведеться також за коефіцієнтом розтягування (престрейч), який вказує на здатність збільшуватися в довжину, не втрачаючи потужності стягуючого зусилля.

Для транспортування об'єктів із великою вагою, гострими краями краще замовити стретч плівку завтовшки від 20 мікрометрів. Для лекгих, малогабаритних вантажів її міцність буде вже надмірною. 

При підборі матеріалу важливо відштовхуватися від того, для чого буде використано пакувальний матеріал. При складнощах з визначенням відповідного найменування звертайтеся за консультацією за  тел. +38 (096) 544-54-54. Менеджер інтернет-магазину допоможе з вибором та погодить деталі замовлення.

Чому підприємства України вважають за краще купити стретч плівку у нас? 

JustPack — лідер на ринку пакувальних матеріалів в країні. Ми маємо достатньо ресурсів, щоб виконувати поставки на великі виробництва без запізнень за термінами надання послуг. Все більше компаній вирішують замовити стретч плівку в нашому інтернет-магазині, тому що ми:

  • не розчаровуємо розбіжністю фактичних та заявлених розмірів, ваги пакувального матеріалу;
  • суворо контролюємо якість товарів; 
  • продаємо стретч плівку всіх видів (прозору та чорну, з різними розмірними характеристиками полотна);
  • оплачуємо доставку, якщо сума купівлі перевищила 5000 грн.;
  • організуємо відправку замовлення в той же день, якщо товар є на складі.

Ми, будучи одночасно виробником та продавцем, можемо відмовитись від збільшення посередницьких націнок до вартості пакувальних та витратних матеріалів. Тож ви можете купити стретч плівку на justpack.ua за цінами нижчими, ніж у торгових мережах України.

UA RU
Top