UA RU
+38 (096) 544-54-54

ПП Стрічка

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

ПП стрічка, скоби та пряжки від Just Pack

Поліпропіленові стрічки та кріплення до них - пакувальний матеріал для фіксації складних та важких вантажів без зайвих витрат. JustPack пропонує купити розхідники для пакування методом обв'язування без переплат за послуги торгових посередників. 

ПП стрічка

Пластикові об'язувальні стрічки користуються попитом у транспортно-логістичних та будівельних компаній, виробників меблевої, поліграфічної та целюлозно-паперової продукції. Серед усієї різноманітності пакувальних матеріалів вони вважають за краще замовити поліпропіленову стрічку. Відбувається це через рідкісний набір якостей:

  • зносостійкість та міцність;
  • несприятливість до корозійних процесів;
  • еластичність (купити ПП стрічку можна для роботи з нестандартними вантажами);
  • стабільність при перепадах температури, контактах із багатьма агресивними хімречовинами.

Використовувати полімерну обв'язку можна з ручним інструментом, автоматичним та напівавтоматичним обладнанням.

Скоби

Щоб надійно з'єднувати кінці стрепінгу, рекомендуємо замовити скоби для ПП стрічок. Рельєфні перфоровані насічки на елементі жорстко затискають два шари обв'язування матеріалу, блокуючи їх прослизання. Кріплення не послаблюється при вантажно-розвантажувальних процесах, довгостроковому зберіганні, перевезенні автомобільним та залізничним транспортом. Щоб досягти максимальної міцності з'єднань використовують натягувачі з кліщами, комбіновані інструменти. В інтернет-магазині можна купити скоби для пакувальних стрічок, виготовлені з якісної сталі. Вони не піддаються іржавінню, витримують навантаження під час вантажних перевезень та експлуатацію в складських умовах.

Пряжки для ПП-стрічок

Дротяна кріпильна деталь утворює замок, що самозатягується, що підтримує тугий натяг кінчиків поліпропіленового, або поліестерового полотна.

Пряжки для пакувальних стрічок:

  • швидко встановлюються;
  • регулюють натяг;
  • підходять для багаторазового використання;
  • не псують стрічку. 

Вироби із дроту простіше у виробництві, ніж скоби з суцільнометалевих пластин і на них йде менше сировини. Тому купити пряжки для ПП стрічок можна за наддоступною ціною.

Чому варто замовити на justpack.ua?

Товар в наявності буде відправлений за вказаною адресою в день оформлення покупки. Середній термін отримання для клієнтів з України - 2-3 доби.

За співпраці з нами ви отримуєте пряму економічну вигоду! Ми не працюємо з торговими посередниками та надаємо безкоштовну доставку на замовлення від 5000 грн.

Телефон для консультацій та замовлення: +38 (096) 544-54-54.

UA RU
Top