UA RU
+38 (096) 544-54-54

Стрічка клейка прозора морозостійка

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Посилена клейка стрічка 45 мкм з доставкою по Україні

Універсальний скотч товщиною до 40 мікрометрів має обмежену сферу застосування. Якщо потрібний матеріал з підвищеною міцністю та липкістю, рекомендуємо замовити клейку стрічку 45 мкм. В інтернет-магазині JustPack вона представлена в різних варіантах ширини (48, 72 мм тощо). Довжина намотування — до 990 метрів. Товари підходять для професійного використання у промисловості та торгівлі.

З якої сировини виготовлено клейку стрічку?

Основа виготовлена з високоміцного, зносостійкого поліпропілену. Двохосно-орієнтована плівка тримає форму, не скручується при змінах температури та вологості повітря у приміщенні.

Інтернет-магазин пропонує замовити скотч 45 мкм із клейовим шаром з акрилового полімеру. Якщо порівнювати його товщину з тією, якою покривається універсальна клейка стрічка, то тут показник більший на 12-13%. Тому рівень адгезії до різних поверхонь (папір, картон, плівковий пластик тощо) значно підвищений.

Обидві складові пакувального матеріалу не містять небезпечних речовин, не випромінюють токсичних випарів. Тому купити скотч на justpack.ua можна, не турбуючись про його екологічну безпеку та можливу шкоду для людського здоров'я.

Застосування

Скотч має непогану морозостійкість. Допустимо його використання на холодних складах. Завдяки чудовій адгезії замовити скотч 45 мкм можна для запакування гофрокоробок з шорсткого картону. Тому такий різновид пакувальної стрічки затребуваний у виробників меблів, інструментів, харчової продукції і т.д.

Чому компанії України вважають за краще замовити клейку стрічку у нас?

JustPack — лідер ринку пакувальних матеріалів в країні! Наші потужності дозволяють виконувати великі постачання посиленого скотчу 45 мкм виробничим підприємствам, інтернет-магазинам, торгівельним організаціям та іншим оптовим клієнтам. Ми пропонуємо:

  • відвантаження готових товарів зі складів у день покупки ( доступно для більшості позицій);
  • безкоштовну доставку Новою поштою при замовленні на суму від 1000 грн;
  • можливість купити скотч 45 мкм різної довжини, ширини, кольору;
  • пакувальні та витратні матеріали, що пройшли контроль якості; 
  • відповідність метражу, вказаному в характеристиках. 

Ми відповідально виконуємо поставки для приватних замовників, невеликих організацій (магазини, сервіси, дрібні виробництва тощо). Ви можете замовити клейку стрічку у потрібному обсязі та отримувати повну інформаційну підтримку з моменту оформлення до отримання покупки.

UA RU
Top