UA RU
+38 (096) 544-54-54

Стрічка клейка кольорова

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Універсальна клейка стрічка 40 мкм 

Скотч — найцінніший винахід в сфері упаковки та маркування товарів. JustPack виробляє його в різних варіантах, що відрізняються за своєю прозорістю, липкістю, шириною і довжиною. Одним із затребуваних видів є скотч товщиною 40 мкм. Завдяки збалансованим характеристикам він визнається найбільш різнобічним по розкиду завдань, які готовий виконувати.

Під які цілі варто замовити клейку стрічку 40 мкм? 

Сорок мікрометрів — це стандартна товщина пакувального скотча. Міцності плівки досить, щоб витримувати навантаження на картонну тару. Рекомендуємо купити клейку стрічку 40 мкм для використання з коробками з гофрокартону хорошої якості. Однак по області застосування вона універсальна і підходить для різних завдань:

  • офісних, 
  • побутових,
  • пакувальних.

Консультанти інтернет-магазину допоможуть вибрати і замовити скотч під ваші цілі. В каталозі знайдуться матеріали для легких або великих вантажів, тимчасової упаковки, оформлення паперових документів. 

З чого зроблені клейкі стрічки?

Основа пакувального матеріалу виконана з високоміцного поліпропілену. Двохосно-орієнтоване полотно не схильне до деформації, втрати зовнішнього вигляду при змінах вологості і температурного режиму в широких діапазонах. Тому купити скотч можна для використання на складах, на яких не завжди є можливість підтримувати сприятливі умови.

На полімерну плівку щедрим шаром нанесений акриловий клейовий склад. Від його товщини залежить рівень адгезії (здатність створювати зчеплення з поверхнями інших предметів). Тут ви можете замовити пакувальні матеріали, цілком виготовлені з безпечної сировини. Вони не містять речовин, здатних випускати токсичні випари.

Ви не помилитесь, вирішивши замовити скотч в нашому інтернет-магазині!

 JustPack — лідер українського ринку пакувальних матеріалів. Компанія орієнтована на співпрацю з великими підприємствами, але уважно ставиться до виконання запитів від приватних клієнтів, невеликих організацій. Ми пропонуємо:

  • відповідальність фактичних розмірів виробів заявленим;
  • вибір клейких стрічок 40 мкм по довжині, ширині, кольру;
  • безкоштовну доставку по Україні для всіх замовлень на суму від 1 тис. гривень;
  • відправку в день оформлення покупки (для позицій в наявності на складі);
  • безперервний контроль якості товарів;

Як виробник і продавець, JustPack формує вартість, не додаючи до неї націнку від торгових посередників. Тому ви можете купити скотч 40 мікрометрів з гарантією якості дешевше, ніж де-небудь ще в Україні!

UA RU
Top