UA RU
+38 (096) 544-54-54

Стрічка клейка прозора універсальна

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок
Скотч пакувальний 38 мкм - фото, детальний опис
 
Універсальна клейка стрічка - надійний пакувальний матеріал, застосовується для склеювання поверхонь, упаковки різних вантажів. Він виготовляється з поліуретану, міцний і стійкий до перепадів температури. Навіть при нагріванні матеріал не втрачає своїх властивостей.
 
«Просто пакуй!» Саме з таким девізом наша компанія вийшла на український ринок пакувальних матеріалів. За роки роботи ми не зрадили своїм принципам і продовжуємо випускати вироби, що спрощують процес пакування вантажів, коробок, харчових продуктів, інших товарів.
 
Залежно від конкретних завдань, напрямку бізнесу, на сайті JustPack можна купити стрічку клейку з довжиною намотування 100, 300 або навіть 500 метрів. Досить вибрати потрібну кількість товару в спеціальному полі, натиснути кнопку «Купити», уточнити дані. Доставити скотч оптом чи вроздріб ми зможемо Новою поштою або іншим перевізником (за погодженням з клієнтом).
 
Де застосовується скотч прозорий 38 мкм
 
Такі пакувальні матеріали, як клейкі стрічки товщиною 38 мкм, призначені для скріплення картонних коробок, більш габаритних предметів. Рівномірний шар акрилового клею повністю покриває стрічку, гарантуючи міцність, надійність фіксації. Звичайно, купити скотч можна для підклеювання книг, документів, ремонту паперових виробів або навіть дитячої творчості. Але якщо копнути глибше, сфера застосування стрічки набагато ширше. Багато великих підприємств України зацікавлені в тому, щоб купити клейку стрічку оптом, а потім використовувати її для упаковки своєї продукції.
Мабуть, головне достоїнство, яким володіє скотч 38 мкм - майже 100% прозорість. А значить, пакувальний матеріал практично непомітний на будь-якій поверхні. Тому він чудово підходить як для застосування в побуті, так і для використання на складах. Серед бажаючих купити скотч чимало компаній у сфері логістики, вантажоперевезень.
 
Як купити клейку стрічку в Україні?
 
Клеюча стрічка 38 мкм на поліпропіленовій основі стійка до розриву, механічного навантаження. Вона відрізняється високою адгезією клею (якість злипання з поверхнею). Призначена для упаковки коробок з гофрокартону, не втрачає властивостей на відкритому повітрі.
 
Українське підприємство JustPack пропонує купити скотч з доставкою в усі регіони України. На сайті створено всі умови для швидкого, простого оформлення замовлення. За допомогою зручного фільтра в лівій частині екрана клієнт може вибрати необхідну ширину, довжину і товщину виробу. Пакувальні матеріали нашої компанії широко застосовуються в промисловості і в побуті. Товар продається не тільки оптом, але і поштучно.
 
Працювати з нами зручно, адже:
  • Кожен товар відповідає заявленим технічним параметрам.
  • Наша клейка стрічка зберігається кілька років.
  • Клієнт платить за реальний розмір, зазначений в описі.
  • Ми завжди на зв'язку - від прийому вашого замовлення до першого використання продукції.
  • Ми випускаємо пакувальний скотч 38 мкм з якісного і безпечного сировини. Тому наші клейкі стрічки відповідають всім міжнародним стандартам.
Виникли питання при виборі клейкої стрічки? Задайте їх нашим експертам по телефону. Упаковка повинна бути легкою і надійною - такою, як скотч 38 мкм від JustPack!
UA RU
Top