UA RU
+38 (096) 544-54-54

Стрічка клейка (скотч)

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Клейка стрічка – характеристики, застосування в Україні

Клейка стрічка – полімерна тонка плівка, покрита клеючою речовиною. Застосовується як в побуті, так і на виробництві. Якщо купити скотч в Україні, можна швидко запечатати коробку з гофрокартону, зафіксувати предмет на стіні, виконати герметизацію поверхні. Пакувальний скотч, ціна якого залежить від ширини і розмірів виробу, актуальний для:

  • Харчової промисловості;
  • Меблевих  фабрик;
  • Паперової промисловості;
  • Виробництво миючих засобів.
  • Інших сфер і виробництв.

Області застосування і характеристики скотча постійно розширюються, що говорить про хороші експлуатаційні перспективипакувального матеріалу. В компанії JustPack можна купити клейку стрічку оптом і в роздріб. Вона стане в нагоді при переїзді, транспортуванні багажу, проведенні будівельних робіт. 

Основні характеристики скотча JustPack

В якості клеючої основи використовується акриловий або каучуковий шар. Скотч може бути прозорим і кольоровим, що дозволяє користувачеві підібрати колір в залежності від поточних завдань. Стрічка миттєво пристає до поверхні, дозволяючи швидко упакувати різні види продукції. Краї стійки до деформації, зберігають свої властивості. Кращого пакувального матеріалу для роботи з картонними коробками, ніж скотч, і не вигадаєш! 

Така властивість клейкої стрічки, як адгезія (клейкість), залежить від товщини шару, особливостей застосування, типу клейового складу. Наш пакувальний скотч має переваги, через які його обирають протягом багатьох років наші постійні клієнти. 

  • Екологічно чистий, нешкідливий для людини, харчових продуктів. Можна купити клейку стрічку для домашнього використання  – вона не містить токсичних продуктів.
  • Досить міцний. Спробуйте купити і розірвати пакувальний скотч. Це буде непросто - хіба тільки ви володієте надзвичайною силою.
  • Ціна. Невисока вартість матеріалу робить його затребуваним у багатьох сферах виробництва.
  • Простота використання. Все, що знадобиться – купити скотч пакувальний і відмотати потрібну кількість стрічки, відрізати її.
  • Компактність. Упаковка не займає багато місця, не потребує особливих умов зберігання.

В залежності від призначення, купити стрічку клейку можна шириною 45-72мм. Доступні варіанти щільності - 38, 40, 45 мкм. Довжина рулону - від 50 до 990 метрів.

Виробництво скотчу пакувального

Якість продукції української компанії JustPack знаходиться на стабільно високому рівні. Наше підприємство постійно вдосконалює пакувальні матеріали, щоб кожен клієнт міг купити клейку стрічку за ціною виробника і залишався задоволений. Такий простий матеріал, як скотч пакувальний - запорука успішного розвитку вашого бізнесу. Ви більше не будете ламати голову, як упакувати товар, щоб нічого не розбилося і не деформувалося. Тепер кожен виріб надійно захищений від пошкоджень.

Довірте упаковку продукції нам - пропонуємо купити липку стрічку у Вінниці! Клієнти з різних українських міст вже переконались в чудовій якості скотча від JustPack. Ми опрацюємо ваше замовлення і відправимо його в місцепризначення. Купити пакувальний матеріал можна в будь-якому населеному пункті країни!

UA RU
Top