UA RU
+38 (096) 544-54-54

Пакувальні матеріали

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Пакувальні матеріали на всі випадки життя - купити в магазині JustPack (Джаст Пак)

Чим упакувати крихкий, великогабаритний вантаж? Яка тара знадобиться для дбайливого зберігання, акуратного перевезення будматеріалів, автомобільних запчастин, харчових продуктів? Завдань багато, рішення одне - замовити міцний пакувальний матеріал в компанії JustPack!

Світ без упаковки? Немислимо!

Пакувальний матеріал, будь то стрічка клейка або стретч плівка, спрощує зберігання, навантаження і подальше розвантаження товарів. Упаковка впливає на зростання продажів і спонукає клієнта до покупки. Якщо купити стретч плівку і упакувати в неї товар, власник бізнесу зможе надійно захистити продукцію від механічних пошкоджень. Вміст буде доставлено в пункт призначення цілим і неушкодженим.

Багатий вибір пакувальних матеріалів в Україні

Магазин JustPack пропонує скотч оптом і в роздріб, а також стретч плівку, поліпропіленову стрічку та інші варіанти упаковки. Вони застосовуються в самих різних сферах - від харчової промисловості до будівництва. Розповідаємо, чому купити пакувальні матеріали варто саме у нас:

  • Скотч прозорий – універсальне рішення, що застосовується в логістиці, торгівлі, офісному діловодстві. На сайті магазина JustPack представлений найбільш ходовий асортимент скотча для різноманітних задач.
  • Стретч плівка оптом, купити яку зможете у нас, відрізняється якістю намотування. Вона гарантує міцність упаковки, не має різкого запаху і сторонніх домішок. Сировина що використовується в процесі виробництва відповідає стандартам ЄС. Стрейч плівка може контактувати з харчовими продуктами, вона не приносить шкоду здоров'ю.
  • Поліпропіленова плівка і скоби. Не пошкоджують основну упаковку і товар, надійно фіксують вантаж. Підходять для поліграфії, будівельних матеріалів, продуктів харчування. Також їх використовують під час штабелювання товарів, армуванні упаковки, для рівномірного розподілу вантажу на піддонах. Ви можете купити плівку ПП в будь-якій кількості в магазині JustPack.

Перераховані види матеріалів дають можливість герметично упакувати товари, захистити їх від проникнення повітря, високої вологості та інших несприятливих чинників. Смакові, ароматичні властивості харчових продуктів залишаються незмінними. Синтетичне полотно має прозору структуру, тому всі написи залишаються читабельними.

Ще один аргумент на користь того, щоб купити стрейч плівку, скотч прозорий і ПП стрічку - стійкість до розривів. Вони запобігають ушкодженню упаковки, допомагають уникнути передчасного псування зберігаємих, перевозимих виробів.

Пакувальний матеріал – замовте сьогодні, отримаєте завтра!

Виробнича фірма JustPack пропонує купити якісну упаковку в Київі, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України. Готові рулони поліпрепіленової стрічки, скотч і стрейч плівка обов'язково стануть в нагоді працівникам супермаркетів і магазинів, складських комплексів, логістичних компаній тощо.

Вся представлена на сайті продукція відповідає міжнародним стандартам ISO. Для виробництва використовуємо тільки сертифіковану сировину, що пройшла кілька етапів перевірки. З усіх питань вибору або придбання продукції у Вінниці, Львові, Києві та інших містах України звертайтесь до менеджерів нашого підприємства. Вони нададуть детальну відповідь і підкажуть, який варіант упаковки купити для конкретних завдань. 

Збережіть цінність і цілісність продукції – замовте тару в JustPack!

UA RU
Top