UA RU
+38 (096) 544-54-54

Кульки Zip-Lock

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Zip-lock кульки – ефективний витратний матеріал від JustPack

Zip-lock пакети, або грипери, служать для захисту продукції під час зберігання, перевезення. Найчастіше в такій упаковці транспортують сипучі та пастоподібні товари, але чітких обмежень щодо використання у зип-упаковок немає.

На justpack.ua можна купити пакети Zip-lock оптом. Це вигідний формат співпраці для інтернет-магазинів, роздрібних торгових точок, виробничих підприємств. В одній упаковці – 100 штук, незалежно від вибраного розміру. Замовляйте пакувальну продукцію у необхідному обсязі та отримайте її вже протягом 2-3 днів!

Властивості упаковки Zip-lock 

Витратний матеріал виконаний із міцного поліетилену. Так як він прозорий, то дозволяє відразу оцінити вміст без розтину замка. Непористий матеріал підтримує герметичність, тому що:

  • стійкий до дії хімічних речовин;
  • переносить низькі та високі температури;
  • не так схильний до механічних пошкоджень.

Інша особливість Zip-lock пакетів – струнний замок. Поліпропіленові смужки на горловині грипера при натисканні стуляються, тому що на одній є стержень, а на другій - паз. Стержневий елемент не випаде, поки користувач сам не відкриє зіп-лок. А доти всередині зберігатиметься герметичне середовище. 

Замок або спочатку передбачений на плівці, або приварюється до неї пакетозварювальним пристроєм.

Переваги зип-пакетів

Онлайн-магазин JustPack поставляє тільки сертифіковану продукцію, тому витратні матеріали мають такі плюси:

  • екологічність – можливість багаторазового застосування;
  • міцність;
  • надійний захист товару від пилу, вологи, пошкоджень;
  • зручність використання;
  • гіпоалергенні властивості;
  • відсутність запахів, які могли б знижувати якість продукції, що перевозиться. 

Якщо ви хочете брендувати упаковку, пакети Zip-lock і для цього підходять. На поліетилен можна наносити печатки, написи. Вироби можна фарбувати у різні кольори. Все це не вплине на експлуатаційні якості розхідників.

Замовляйте оптом на justpack.ua

В нашому каталозі є різні типорозміри кульків: 40*60, 70*100, 100*150, 150*200 мм і так далі. Максимальний розмір – 300*400 мм. Такий великий асортимент дозволяє купити Zip-lock кульки, які чітко підійдуть під ваш товар.

Доставка витратних матеріалів можлива до будь-якого міста України, ми співпрацюємо з різними транспортими компаніями. Також є опція доставки кур'єром. Можливе відвантаження товару з нашого складу прямо в день замовлення!

Обирайте зручний спосіб оплати, щоб купити Zip-lock кульки оптом. Сплатити покупку можна готівкою за фактом отримання. Або шляхом безготівкового розрахунку.

Залишіть заявку для швидкого зв'язку з менеджером, або зателефонуйте за номером +38 (096) 544-54-54, якщо у вас залишилися питання.

UA RU
Top