UA RU
+38 (096) 544-54-54

Термоетикетка

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Термоетикетка з доставкою по Україні

Важко уявити сучасну торгівлю та транспортно-логістичний бізнес без сучасних витратних матеріалів для термодруку. У нашому інтернет-магазині ви знайдете найбільш затребувані розміри термоетикеток від виробника. Ми співпрацюємо з оптовими та приватними клієнтами по всій території України, готові виконувати постачання у будь-яких обсягах.

Сфера застосування термоетикеток

Щоб купити термотрансферну стрічку, до нашої компанії звертаються підприємства з різних галузей:

  • текстильна, хімічна, металургійна промисловість;
  • складське господарство та логістика;
  • роздрібна торгівля;
  • виробництво та зберігання косметичної, медичної, тарної продукції.

Термоетикетка є витратним матеріалом для принтера наліпок. Завдяки великому розмаїттю друкарського обладнання цей вид паперової продукції є актуальним у багатьох сферах.

Властивості термоетикеток

JustPack, як компанія №1 в Україні, постачає лише найефективніші витратні матеріали. І термотрансферна стрічка - один із них. Вона потрібна для отримання самоклеючих етикеток шляхом термотрансферного друку. Такі наліпки необхідні для швидкого маркування товарів, пакувальної тари тощо. Випускаються вони на напівглянцевий папір, поліетиленовий матеріал.

Якщо вам потрібна продукція для максимально стійкого маркування, купити етикетку, ribbon – найкраще рішення. Наші розхідники дають такі переваги:

  • Термостійкість етикеток. Вони легко переносять вплив підвищених температур, морозу та інших погодних умов.
  • Міцність фіксації. Навіть незважаючи на механічні дії.
  • Універсальність. Етикетки для термотрансферного принтера використовуються відразу в кількох блоках підприємств: на самому виробництві, складських приміщеннях, торгових залах і так далі. Спеціальні принтери для отримання таких наліпок працюють із функцією синхронізації друку за розміром. Тому дають однаково високу якість термоетикеток.

Замовляйте з доставкою по Україні

На justpack.ua можна купити термотрансферну стрічку з доставкою кур'єром, або зручною для вас транспортною компанією. Сплатити покупку можна кількома способами:

  • Готівкою за фактом отримання замовлення в повному обсязі.
  • Шляхом безготівкового розрахунку – зручно для юридичних осіб.

Товар, заявлений у каталозі, завжди в наявності – за цим стежать співробітники наших складів. Це дозволяє нам готувати термоетикетки до відправки відразу після підтвердження замовлення. Остаточний термін доставки залежить від вашого місця розташування та обговорюється в розмові з менеджером. Ми чітко дотримуємося заданих термінів та не допускаємо жодних затримок. 

Залишайте заявку вже зараз, щоб купити термоетикетки від виробника. Для тих замовників, чия сума замовлення перевищує 1000 грн гарантована безкоштовна доставка в будь-яке місто України!

UA RU
Top