UA RU
+38 (096) 544-54-54

Серветки паперові

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок
Сучасні технології обробки целюлози дають можливість використовувати вироби з натуральних і екологічно чистих матеріалів в побуті, громадському харчуванні і в готельному господарстві.
 
Паперові серветки відносяться до предметів гігієни і без них не можна уявити не тільки грандіозного застілля, але приємних посиденьок за чашкою кави в колі друзів. Здавалося б, зовсім непомітний предмет може виручити в самих непередбачених ситуаціях.
 
Паперові вироби дозволяють швидко і практично непомітно позбавлятися від бруду, пилу і вологи на будь-яких поверхнях. Вони мають особливу текстуру, яка очищає одним рухом руки. І не тільки стіл або інші меблі, але і обличчя і руки.
 
Серветки паперові повинні бути на кожному столі в кафе, ресторанах, офісах, пікніках, а також у місцях пов'язаних з громадським харчуванням, відпочинком і роботою. Вони врятують меблі та інші поверхні від пролитого соку або кави.
 
Купити серветки паперові, практичні і недорогі вироби можна не тільки в супермаркетах і магазинах роздрібної торгівлі. Класичні білі серветки з 100% целюлози є неодмінним атрибутом заклад громадського харчування. Вони не тільки використовуються для гігієни, а й для приборкання святкового столу. Текстура дозволяє створювати з них цілі шедеври на фуршетах і застіллях.
 
Класичний розмір їдальнею серветки - 23х24 см. А в залежності від потреб вашого закладу і витрати ви можете замовити упаковки по 40, 100, 450 і навіть 900 шт.
 
Основні характеристики паперових серветок:
  • екологічність і натуральність;
  • можливість контакту з харчовими продуктами;
  • естетичність;
  • приємна текстура;
  • мінімальна ціна;
  • водовбирні і очищаючі властивості.

Ці властивості роблять серветки універсальними предметами в побуті, готельному господарстві і громадському харчуванні. Стандартна форма дозволяє не тільки сервірувати ними столи, але використовувати в серветниці і диспенсерах.

Опинившись у будь-якій неприємній ситуації за допомогою паперових серветок, ви зможете швидко прибрати зі столу, витерти обличчя і руки, промокнути вологу з меблів або одягу, витерти бруд з взуття та інших поверхонь.
 
Купити серветки паперові в Україні можна прямо у нас, за найвигіднішими цінами.
UA RU
Top