UA RU
+38 (096) 544-54-54

Малярна Стрічка

Виводити:
Виникли питання
при виборі?
звертайтеся:
Задайте їх по телефону
Або замовте зворотний дзвінок

Малярна стрічка (скотч, креп-стрічка) в інтернет-магазині JustPack 

Самоклеюча малярна стрічка - незамінний помічник при фарбувальних та штукатурних роботах. При її невисокій вартості витрата, при ряді завдань, виходить значною, що загрожує суттєвими витратами. Компанія Just Pak пропонує купити малярний скотч за цінами нижчими за середні на ринку України, щоб знизити витрати на витратний матеріал вже на етапі закупівлі!

Під які завдання можна замовити малярний скотч?

Переважно тейпи на паперовій основі використовуються при лакофарбових, штукатурних, малярних роботах. Обклеївши ними ділянки, які не потрібно обробляти, захищають поверхні від бризок лаку, фарби, грунтовки тощо.

Додатково купити малярну стрічку з крепірованого паперу можна для застосування в упаковці та маркуванні вантажів. Шорстка поверхня з невисоким рівнем адгезії допомагає заклеїти тару так, щоб тейп акуратно з неї знімався. На матове покриття легко наносити позначки звичайним пишучим приладдям (маркери, кулькові та гелеві ручки, олівці).

Малярний скотч широко використовується у монтажних, розміточних цілях. За його допомогою можна позначити місця під кріплення, уберегти делікатні матеріали від сколів та подряпин.

У чому особливість кріп-стрічок?

Малярна стрічка добре тримається на поверхнях з різною фактурою. Від канцелярських, пакувальних клейких стрічок вона відрізняється зниженою силою склеювання з іншими поверхнями. При цьому вона:

1.    Не залишає слідів після зняття (рекомендований час видалення залежить від характеристик клейового складу та становить 1-60 днів).

2.    Легко забирається вручну. За дотримання технологій покриття не пошкоджуються. Тому замовити малярний скотч можна для робіт з пофарбованими, обклеєними шпалерами стінами. 

3.    Зупиняє бризки грунтовки та лакофарбових складів. Шар клею непроникний для вологи, тому плями не віддрукуються на поверхнях під тейпом.

Замовити малярний скотч радимо для поклейки на:

  • дерево,
  • гіпсокартон,
  • метал,
  • скло,
  • пластик, 
  • папір.

Так як креп-стрічки часто застосовуються при фарбуванні поверхонь у білий колір, паперову основу підфарбовують у різні відтінки. Полотно чітко виділяється на білому фоні, спрощуючи для маляра визначення меж ділянки.

Чому купити малярну стрічку на justpack.ua — це вигідно?

Just Pack — лідер на ринку пакувальних та витратних матеріалів в Україні. Великий оборот товарів вимагає нас постійно підтримувати запас товарів на складі. Позиції в наявності ми відвантажуємо на день замовлення, щоб ви могли отримати їх у термін 2-3 дні. Купуючи на суму від 1000 грн. діють особливі умови - доставимо замовлення Новою поштою безкоштовно! Для консультацій доступна служба підтримки, тел.: +38 (096) 544-54-54.

UA RU
Top